Прес-служба ОДА запрошує акул пера безкоштовно пограти в боулінг у клубі бізнесмена і потенційного кандитата від партії влади по Чортківському виборчому окрузі № 167 Василя Чубака. На електронну пошту редакції прийшло повідомлення, що такий турнір відбудеться 8 червня.

Цікаво, що за користування кеглями і доріжками заплатять казенними грошима. Проводить змагання державна організація “Спорт для всіх”, яка фінансується з бюджету.

Особиста першість з боулінгу серед працівників ЗМІ проводиться з метою:

–     популяризації боулінгу серед працівників ЗМІ;

–     виховання щоденної потреби у заняттях фізичною культурою і спортом;

–     протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам – наркоманії, тютюнопалінню, алкоголізму.

До участі у змаганнях допускаються працівники ЗМІ м. Тернополя та районів області. Особиста першість проводиться серед чоловіків та жінок. Кількість учасників від організації не обмежена.

Витрати пов’язані з проведенням особистої першості з боулінгу серед працівників ЗМІ (технічне забезпечення місця проведення змагань, оплата харчування суддівської колегії та лікаря, придбання медалей, грамот, канцтоварів, транспортні витрати) за рахунок Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Зауважимо, що літній період є традиційно збитковим для розважальних центрів, як “Подоляни”. Кілька десятків клієнтів, за яких платить держбюджет видаються точно не зайвими.