Автобуси, автівки і навіть тролейбуси виїжджали на узбіччя на вул. Збаразькій неподалік зупинки “Шостий магазин” у понеділок, 25 жовтня, повідомляє сайт 20 хвилин

Причиною таких маневрів стало зіткнення міської маршрутки №20 “ПАЗ” та буса “ФольксВаген”. Коли кореспондент приїхав на місце події, усі учасники зіткнення очікували, сидячи у маршрутці, працівників ДАІ.

– Нічого страшного тут не сталось, – каже тернополянка, яка назвалась Стефанією. – За кермом “Фольксвагена” була я. Мене підрізали зліва, і я вимушена була різко загальмувати. Позаду їхав “пазік”, і відповідно, маршрутка вдарила бус.

Зі слів водіїв-учасників, зіткнення сталось о 15.00. Результат – розбите заднє скло у “ФольксВагена” та вм’ятина. Правоохоронці прибули на місце через 20 хвилин.

– Нема що додати, – каже водій маршрутного автобуса Віктор. – Все очевидно. Жінка уже пояснила, чому загальмувала посеред дороги. Ніхто не постраждав, а це – найголовніше.

Відмовились від коментарів і в службі ДАІ. Мовляв, нема що коментувати, усе і так зрозуміло. Тут – лише матеріальні збитки.