Відому в Тернополі тату-майстриню знайшли мертвою вдома на вулиці Леся Курбаса.

Як повідомляє телеканал Тернопіль 1, мова йде про 27-річну тернополянку Тетяну Подвашецьку. Це знана тату-майстриня, в соцмережах у неї було безліч прихильників. Жила дівчина разом із чоловіком, разом працювали у тату-салоні.

Сусіди розказали журналістам, що жодної метушні чи криків не чули, ще в понеділок бачили Тетяну біля будинку.

Медики констатували, що померла дівчина ще вночі. Судмедексперти виявили ножові поранення на тілі вбитої.

Тим часом поліція оголосила у розшук підозрюваного у вбивстві Тетяни. Це тернополянин Горбатюк Андрій Петрович. Прохання до громадян, які бачили цю особу або мають інформацію щодо місця перебування розшукуваного, одразу повідомити в поліцію.

Читайте також:

Жінка, яку вчора вбили у Тернополі, виявилася відомою тату-майстринею. ФОТО

Моторошні кадри: в Тернополі жорстоко вбили дівчину у власній квартирі

Моторошні кадри: в Тернополі жорстоко вбили дівчину у власній квартиріВбили у власній квартирі. Відому в Тернополі тату-майстриню знайшли мертвою вдома на вулиці Леся Курбаса. Мова йде про 27-річну тернополянку Тетяну Подвашецьку. Це знана тату-майстриня, в соцмережах у неї було безліч прихильників. Жила дівчина разом із чоловіком, разом працювали у тату-салоні. Сусіди нашим журналістам розказали, жодної метушні чи криків не чули, ще в понеділок бачили Тетяну біля будинку. Медики констатували, що померла дівчина ще вночі. Судмедексперти виявили ножові поранення на тілі вбитої. Тож поліція шукає підозрюваних.

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 16 квітня 2019 р.