Як пише сайт міськради, Сергій Надал разом із своїм заступником з питань містобудування Богданом Бойком обговорили з підприємцями з Гайової, питання про капітальний ремонт вулиці.

Підприємці, на словах, заявили готовність долучитись фінансово до проведення капітального ремонту дороги. Для цього мають створити ініціативна група, яка збиратиме гроші  з організації розташованих на Гайовій.

Надал зауважив, що міськрада усіляко сприятиме діяльності ініціативної групи та надасть необхідну документацію для її ефективної роботи. Також, мер  хоче прозорості витрачання коштів. Для цього Сергій Надал запропонував створити спеціальний фонд чи громадську організацію, яка б контролювала витрачання коштів. Чи дасть сама влада хоч копійку на ремонт – не повідомляється.

Розпочати капітальний ремонт вулиці Гайової заплановано на квітень 2011 року.

Подібну ініціативу висловлював Заставний, а перед ним і інші керівники міста. Все “впиралося” в небажання підприємців давати гроші. Найбільше нищить покриття на цій багатостраждальній вулиці комбінат хлібопродуктів, куди щороку з’їжджаються сотні вантажівок, а найбільш зацікавлений в ремонті розважальний центр “Алігатор”, правда його співвласник досі сидить в Чортківському СІЗО.

Іванна Весняна

фото: 20 хвилин