За підтримки народного депутата України Михайла Головка збаразький осередок молодіжної громадської організації «Сокіл» провів вишкіл для дітей у дитячому таборі «Сокіл», що у Чорному Лісі неподалік Збаража.

«Цей вишкіл запам’ятався і дітям і інструкторам, – розповів голова Збаразького районного осередку «Соколу» Юрій Левкович. – Найголовніше ж те, що наші соколята вперше успішно дебютували в якості інструкторів для дітей молодших 14 років. Тоня Драбчук просто природжений педагог, такого підходу до дітей, вміння цікаво і якісно передати їм знання важко знайти і серед дорослих, а Тоня ще школяр. Побували в якості інструкторів також: Таня Крисовата, Богдан Цимбалюк, Оля Глиняна, Богдан Шпиця, Василь Таращук. Ми і надалі будемо практикувати участь кращих соколят в ролі інструкторів по вихованню дітей середнього і молодшого шкільного віку, це дає їм відчуття відповідальності і вони побувавши на місці інструкторів будуть розуміти наскільки важко, але й необхідно працювати з дітьми».

До вишколу долучилися також ветеран російсько-української війни Андрій Федина, клуб історичної реконструкції “ВОРОН” Михайло Паньковський (Мішка-То-Є Мішка) та Микола П’єнтак.

«Справжній патріот має знати історію, тому показовий бій у виконанні “воронів” не тільки дав дітям уявлення про минуле краю, але й зарядив їх бойовим духом», – додав керівник Збаразького міського осередку ГО «Сокіл» Михайло Синюта.

На прощання вихованці табору подарували інструкторам дивовижний флешмоб станцювавши і заспівавши декілька дитячих композицій.