Збараж отримав бюджет… але мер його не підписує

17/02/2011 0
Розмір тексту:

Конфліктна ситуація між міським головою Збаража Михайлом Бочаровим та депутатською більшістю ради  призвела до того, що на даний час місто “без бюджету”. Саме так вважає міський голова і спонукає до такої думки збаражан. “Ось, мовляв,  які ті депутати, бюджету не хочуть приймати, діточки у садочках “голодують”, люди без зарплати”, а що ж є насправді?


А в дійсності 31 січня 2011 року, на вимогу депутатів було скликано третє пленарне засідання другої сесії міської ради шостого скликання, на якому міський голова відмовився головувати. Депутати, відповідно до законодавства, обрали головуючого сесії Рудана А.М. і провели пленарне засідання на якому  одноголосно затвердили бюджет на 2011 рік, місцеві  податки і збори,  регламент Збаразької міської ради (відповідно до закону “Про місцеве самоврядування в Україні”).

Варто сказати, що проект бюджету на 2011 рік, який був затверджений депутатами, готувала начальник фінансово—господарського відділу Опалюк М.Я., під “чітким” керівництвом міського  голови. Сама ж пані Опалюк не прийшла на засідання сесії, як і всі члени «промерської» Партії регіонів та їхнього союзника-КУНівця П.Напованця.

Вирішення земельних питань було також заблоковано, оскільки начальник відділу містобудування та земельних відносин Мартиненко не надала документів для розгляду сесії.

Прийняті радою рішення, але не можуть набрати чинності, бо міський голова не засвідчує їх печаткою. І, всупереч здоровому глузду, виносить на  сесію всі вже проголосовані питання, наївно гадаючи, що депутатська більшість повторно голосуватиме за прийняті  раніше рішення.

4 лютого 2011 року міському голові були надані для підпису і засвідчення печаткою всі необхідні додатки до рішення “Про міський бюджет на 2011 рік”, але він відмовляється їх не підписувати. Голова РДА  та начальник районного фінансового управління звернулись у прокуратуру щодо бездіяльності міського голови, цим самим підтвердивши чинність прийнятих депутатами рішень.

Ось такий парадокс. То ж чи буде міський  бюджет визнано міським головою? Питання надзвичайно важливе, адже цьогоріч Збараж святкує свій 800 — літній ювілей. Зовсім не на часі проявляти свої амбіції. Мабуть міському голові слід вже усвідомити, що міська рада, все ж таки, колегіальний орган, а не “Закрите акціонерне товариство “Міськова рада”. Через безгосподарність п. Бочарова М.Г. і його «команди», не виготовлено проектно – кошторисної документації на очисні споруди і місто вже втратило значні надходження із державного бюджету, а рахунки міської ради заблоковані.

Коли ж міський голова займеться господарством міста, а не політичними іграми та інтригами ?

ВО «Батьківщина», ВО «Свобода»

P.S. Враховуючи суспільний резонанс, редакція “За Збручем” готова опублікувати і точку зору на конфлікт пана Бочарова.

загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...