Друга сесія сьомого скликання відбудеться 24 листопада. До порядку денного внесено майже 140 питань. Спочатку депутати розглянуть ті, які стосуються бюджету та різних Програм на наступні роки, а потім перейдуть до земельних. Останніх у порядку денному більше сотні.

ЗемляЗаслухають новообрані депутати доповідь про виконання бюджету за 9 місяців та зміни, які необхідно внести до цього фінансового документу. На цьому засіданні також бажано прийняти міські програми на 2016-2018 роки, щоб у грудні на їх основі затверджувати програму соціально-економічного розвитку міста та бюджет на наступний рік. Зокрема, йдеться про Програму розвитку міжнародного співробітництва і туризму; захисту населення і території Тернополя від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; оновлення містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру; «Турбота»; «Здоров’я тернополян».

До порядку денного сесії включені також питання про створення комунального підприємства “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр” Тернопільської міської ради і про  ліквідацію комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця».

Більшість питань сесії, майже 120, стосуватимуться надання дозволу на розроблення або затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та інших. Є серед них  питання про виділення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції на вулиці Микулинецькій. До уваги депутатів буде і проблемне питання: «Про надання земельної ділянки громадянину Семерку Р.Р. площею 0,0040га за адресою майдан Привокзальний».

Ольга Трач

Фото автора