Кожний, хто хоч нетривалий час користувався мобільним телефоном, не уявляє свого життя без нього. Однак саме цей зручний засіб зв’язку найчастіше стає об’єктом злодіяння, повідомляє обласне УМВС

Нещодавно у цьому переконався 17-річний житель обласного центру.
Юнак вийшов на прогулянку вечірнім містом. Раптом у дворі поблизу будинку перед ним постав невідомий. Розмахуючи перед обличчям хлопця гострим предметом, зловмисник з погрозами став вимагати мобільний. Переляканий юнак одразу простягнув грабіжникові телефон, і той зник у вечірніх сутінках. А потерпілий, отямившись, кинувся за допомогою до правоохоронців.

Працівники міліції оперативно затримали мобільного розбійника. Ним виявився 18-річний житель Хмельниччини. Парубок навчається в інтернаті, а на вихідні подався в гостину до товариша. Після декількох чарок оковитої гостя потягнуло на подвиги. Вже на вулиці вдався до протиправного. Гостина закінчилася у відділенні міліції. Правоохоронці вилучили у затриманого злощасний мобільний телефон. Зловмисникові доведеться відповісти за скоєне. Порушено кримінальну справу за статтею 187 Кримінального кодексу України – розбій.