Тернопільський суд виніс вирок у справі работорговця. Торік 30-річний громадянин Грузії налагодив канал постачання живого товару з Тернополя на ринок турецької секс-індустрії.

проститутки в Тернополі на окружній «Дівчина шукає роботу за кордоном». З таких оголошень, поданих до Інтернет мережі, розпочалися історії п’ятьох тернополянок, що ледь не стали секс-рабинями. Як з’ясували правоохоронці у ході досудового слідства, вербувальник не приховував істинних способів заробітків, відверто говорив про те, чим доведеться займатися дівчатам. Але інформацію приправляв обіцянками захмарних заробітків і чудових умов праці.

«Товар» зловмисник планував доправити до Стамбула. У місті на березі Босфору тернополянок мали зустріти і довезти до місця роботи.

Але підбираючи кандидатури на заморські заробітки, іноземець не знав, що за ним уже пильно стежать співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми УМВС України в Тернопільській області.

Хтозна, скільки ще б жінок могли потрапити у тенета зловмисника, якби у справу не втрутилися правоохоронці. На щастя й тим, хто спокусився на пропозицію захмарних заробітків за кордоном, не довелося відчути заморських «благ».

Міліціонери затримали зловмисника, що називається на гарячому, коли той ескортував до львівського аеропорту двох тернополянок.

Підсудного визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України – торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини і покарали позбавленням волі на шість років.