Екс-міський голова, а зараз просто депутат міської ради Роман Заставний  звернувся з депутатським зверненням до міського голови Сергія Надала, в якому просить дати низку доручень міським чиновникам.
«Не до кінця професійні дії керівництва міста призвели до того, що мешканцям вулиці Генерала Черняховського створено додаткові незручності, у зв’язку з перейменуванням у вулицю Героїв Крут, – зазначає Роман Йосипович. – Я підготував своє звернення, щоб спонукати посадовців виправити помилки і мешканці за свої незручності отримали від влади допомогу, а не були залишені сам на сам з проблемами».
За словами депутата, у зверненні він просить дати доручення створити тимчасову комісію, головою якої призначити депутата-свободівця від даного виборчого округу пана А.Строєвуса, зобов’язати комісію в двотижневий термін скласти перелік необхідних дій, які потрібно виконати мешканцям згаданої вулиці, у зв’язку з перейменуванням, а також орієнтовну вартість таких дій, включаючи вартість виготовлення нових документів; внести пропозицію та передбачити в бюджеті міста у 2011 році кошти для компенсації мешканцям незручностей, пов’язаних зі зміною документів, у зв’язку з перейменуванням вулиці.
Додатково депутат Заставний просить зобов’язати всі служби міської ради та інші установи приймати звернення мешканців вулиці Героїв Крут щодо впорядкування документів, пов’язаних із зміною назви вулиці, позачергово та невідкладно і пришвидшити терміни розгляду таких документів.
«Я також ініціюю мораторій на перейменування вулиць та пропоную пам’ять відомих українців увіковічнювати, називаючи нові вулиці, що забудовуватимуться відповідно до прийнятого Генерального плану нашого міста». – підсумовує Роман Заставний.