Роман Заставний забрав зі свого кабінету крісло і пішов у відпустку на два тижні.

Він планує підлікуватися у Моршині, а де працюватиме далі – ще не визначився.

Каже, що найближчий час у нього буде періодом перезавантаження. Обов’язки міського голови тим часом виконує його заступник Леонід Бицюра.

На своїй останній прес-конференції у понеділок, 8 листопада, міський голова подякував за роботу депутатам, працівникам міськради.

– Я сьогодні об’їхав усіх працівників і попросив пробачення, якщо кого чимось образив, – каже він. – У день, коли відбудеться сесія депутатів нового скликання, я автоматично звільняюся з посади міського голови, незалежно від того чи я перебуваю у відпустці. Законодавство дає мені право протягом шести місяців вибрати собі інше місце роботи. Відверто, не можу зараз сказати, чим я буду займатися . Мені в обладміністрації пропонували роботу в державних органах влади. Я наразі сказав, що ще не визначився. Не можу сказати чи піду у владу, чи у бізнес.

Відтак 8 листопада пан Заставний забрав зі свого кабінуту лише своє крісло. Воно з ним подорожує по різних місцях роботи ще з 1996 р. Також мер забрав подяки. Усі меблі він залишив міськраді. Кабінет мера облаштовувала його дружина за власні кошти, нагадує 20 хвилин

– Меблі добротні, їх вистачить на цю і на наступну каденції, – тішиться Заставний.