Міський голова Тернополя Роман Заставний ініціюватиме законодавчу норму про обов’язкову психіатричної перевірки усіх кандидатів на посаду мера. Про це він сказав в інтерв’ю місцевому виданню «Номер один».

Свою ініціативу він пояснив тим, що досить багато кандидатів на посаду міського голови Тернополя дають нереальні обіцянки.

«Здається, вони живуть не на цій планеті. Адже де ви бачили в сьогоднішніх реаліях житло за 100 доларів або тротуари з підігрівом. Тому після виборів буду звертатися до Верховної Ради, щоб закон про місцеві вибори доповнили ще одним документом – довідкою для кандидатів на посаду міського голови від психіатра на адекватність», – сказав Заставний.

При цьому він додав, що частина обіцянок його опонентів згідно з чинним законодавством кваліфікуються як підкуп виборців, а деякі просто фантастичні.

«Але це тест для всіх виборців. Наскільки глибоко вони можуть аналізувати ситуацію і хоча б частково відрізняти звичайний обман і брехню від раціональних зерен», – сказав Заставний, повідомляє ГалІнфо