Екс-міський голова Тернополя Роман Заставний оприлюднив «злісну» заяву, у якій звинуватив теперішнє керівництво міської ради у тому, що воно намагається відвернути увагу мешканців від поточних проблем міста, натомість розповсюджуючи інформацію про його зарплату.

Заява за підписом Романа Заставного з’явилася на сайті «Погляд».

«Днями в мережі Інтернет поширилась анонімна інформація, джерелом походження якої можуть бути тільки окремі посадовці міської ради, про отримання мною коштів, які мені гарантовані діючим українським законодавством.

У зв’язку з цим, заявляю наступне:

– У своїй діяльності я завжди керувався верховенством права, незалежно від обставин, які складалися. Саме цього я хочу побажати також і новій владі нашого міста.

– На фоні тотального скорочення працівників бюджетних галузей міста, керівники міської ради встановлюють собі надбавки та премії, які в рази перевищують суму, яка гарантована мені Законом.

– Акцентування на моїй заяві та оприлюднення такого роду інформації є наміром відвернути увагу мешканців від поточних проблем міста, яких не можуть вирішити міські високопосадовці: бюджет на наступний рік, ожеледиця, підвищення тарифів на опалення та транспорт тощо.

Впевнений, що час, коли можна звинувачувати свого попередника, у діючого міського голови закінчується і ми дуже швидко сповна відчуємо всі радощі однопартійного керівництва в місті». – ідеться у заяві.

Як ми повідомляли, Роман Заставний і далі отримуватиме заробітну платню у сумі 6 тис. грн. Ці кошти, за словами Заставного, він використає на благодійність. Про це він розповів у коментарі газеті “20 хвилин”.

– Я від них не відмовлюся, але 100% цієї суми планую потратити на благодійність, – зазначив Заставний. – Одним із проектів, котрими я зараз займаюся, є, зокрема, підтримка фонду Патріарха Йосипа Сліпого. Фонд займається вивченням спадщини патріарха. Сподіваюся, привернення уваги до цієї постаті допоможе нам усім стати терпимішими один до одного.