Новостворена фундація «Справа Патріарха Йосифа Сліпого»  презентувала книгу «Заповіт Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого» та аудіодиск з реставрованим звукозаписом Божественної літургії, яку він служив у 70-х роках ХХ ст.

Засновник фундації отець Андрій Романків розповідає, що це один із перших проектів, які вже втілені в життя. Далі планується поширити книги та диски у навчальних закладах міста. Вже прийнято відповідне рішення міської ради про те, що другий навчальний семестр у школах міста розпочинатиметься з відкритого уроку, присвяченого постаті Блаженнішого Патріарха. Ці заходи приурочені 100-ій річниці закінчення Тернопільської гімназії Йосифом Сліпим.

Міський голова Роман Заставний, який є меценатом видання, висловив подяку за можливість долучитися до такої благородної справи. «Сьогодні дуже важливо формувати добрий духовний фундамент для наступних поколінь», – сказав Роман Йосипович. Власне, створення такої фундації в Тернополі та видання книг є першим кроком на цьому шляху.

Тираж книги «Заповіт Йосифа Сліпого» близько 4000 примірників.

У планах фундації координувати спільні проекти із вже існуючими організаціями, присвяченими пам‘яті Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого.