Фонд “Своїми руками” з директором Андрєєм Клімовим (перефарбований скандально відомий благодійний фонд “Їжаки”) намагався в Тернополі відкрити свій лохотрон.

Про це повідомляє відомий волонтер міста Лілія Мусіхіна, пише Погляд.

Раніше свої офіси вони відкрили в Хмельницькому та Вінниці. Директор віддділу “Їжаків” у Запоріжжі (де на нього відкрито кримінальне провадження за шахрайство), є також директором фонду “Своїми руками”.

– Двоє із “гастролерів” були раніше засудженими, при ретельному огляді запрошених спеціалістів із МВС у них було вилучено ряд цікавих речей, в тому числі і розписка одного з працівників кров’ю про продаж душі директору фонду. І ще всякого-різного, про що сказати не можу. Всі “волонтери” отримували зарплату. В них також вилучили оголошення про набір на роботу із щоденною оплатою праці. Номер телефону, за яким набирали на роботу: 097-006-09-88. Хотіли зняти тут офіс, квартиру, набрати людей, – каже Лілія. – А ви, панове шахраї, не совайтесь до нас в місто! Бо… ну дурні ми на всю голову і такого не пробачимо. Там, де попустять державні органи, ми не подаруємо.

До речі, після цієї події Лілії погрожували. Тому вона попереджає, що якщо щось з нею раптом станеться – винна банда Клімова.