Напевне, аби назавжди «злитися з природою», декілька років тому такий собі громадянин С. самовільно зайняв у Заліщицькому районі земельну ділянку площею майже 800 кв. м та спорудив у межах Касперівського ландшафтного заказника загальнодержавного значення будинок та господарські споруди. Таким чином, державі заподіяно шкоду на 104 тис. грн.

За даним фактом порушено кримінальну справу, повідомив старший помічник прокурора Тернопільської області Петро Козак.

Загалом же під час перевірок додержання підприємствами та організаціями, органами влади, місцевого самоврядування, громадянами вимог законодавства щодо охорони об’єктів і територій заповідного та іншого природоохоронного призначення органами прокуратури Тернопільщини було виявлено збитків більш ніж на 138 тис. грн. Зокрема, працівники ПП «Золотопотіцьке» самовільно зорали 1,7 га поля прибережної захисної смуги ріки Дністер на території Миколаївської сільської ради Бучацького району, що входить до складу регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон». Державі завдали збитків на 34 тис. грн.

У лісових угіддях ПЗ «Медобори», що на Гусятинщині, було виявлено незаконну вирубку дерев дуба та граба. Проти винної особи порушено кримінальну справу за ознаками ст. 246 КК України. Відтак чоловіку доведеться відшкодувати завдані збитки, повідомляє «Номер один».