Сьогодні на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича —  матч півфіналу Кубка України з футболу між командами Агробізнес (Волочиськ) та Динамо (Київ). Початок матчу о 16.00.

Заради безпеки спортсменів і вболівальників обмежили кількість глядачів – до 25% від загальної кількості місць. На стадіоні облаштували зону розминки та місця для представників медіа так, як цього вимагають карантинні обмеження.

«Задля безпеки спортсменів та вболівальників, матч 1/2 фіналу Кубка України з футболу відбувається з обмеженою кількістю глядачів, не більше 25% від загальної кількості місць. Важливо, щоб усі: і спортсмени, і вболівальники дотримувалися вимог головного державного санітарного лікаря, щоб гра відбулася безпечно», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Додамо, на засіданні міського оперативного штабу минулого тижня вирішили дозволити проведення цієї спортивної події з обмеженою кількістю глядачів і дотриманням санітарно-епідемічних правил. Також організаторам рекомендували здійснювати продаж квитків в онлайн-режимі.

Нагадаємо, на території Тернопільської громади заборонено проведення масових заходів, крім офіційних спортивних подій, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.