Від сьогодні рух великогабаритного транспорту Гаївським мостом заборонений. Там розпочалися ремонтні роботи, зокрема – демонтаж найбільш аварійної його частини. Відтак мостом дозволено їздити лише легківкам.

Про це повідомив начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Гаївський міст перебуває в аварійному стані близько трьох років. Через необхідність ремонту було вирішено частково перекрити рух транспорту. Однак аварійна ділянка буде перекритою повністю. Прохання до водіїв бути уважними, проїжджаючи повз місце проведення ремонтних робіт, – зазначив Олег Вітик.

Як повідомили у Тернопільській міській раді, ремонтні роботи відбуваються шляхом співфінансування. Кошторис сягає двохсот мільйонів. На період ремонту, об’їзд Гаївського мосту відбуватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху. Зокрема, зі сторони вулиці Гайової (на роздоріжжі у напрямку до села Великі Гаї) облаштоване кругове перехрестя для тимчасового кругового руху автомобілів, а об’їзд великогабаритними транспортними засобами можливий через Львівську трасу (неподалік ТРЦ «Подоляни»), а також вулицями Микулинецькою та Гайовою. Зі сторони вулиць Протасевича та Об’їзної, дві смуги для руху звужуються в одну з кожної сторони. Для безпечного проїзду з усіх сторін аварійного шляхопроводу будуть виставлені необхідні знаки.

Додамо, через часткове перекриття Гаївського мосту, у Тернополі почали виникати затори. Відтак водіїв і пішоходів просять бути уважними та ввічливими.

Софія Романська