У тернопільській Державтоінспекції запровадили нову систему співпраці з громадянами. Проінформувати керівництво про неправомірні дії працівників ДАІ або інші ситуації на дорозі тепер можна за допомогою смс-повідомлення. Номер +38 098 503 86 96 від минулої п’ятниці працює цілодобово.

Таким чином, ДАІ-шники прагнуть підвищити рівень довіри населення до працівників органів внутрішніх справ.

–         Вся робота Державтоінспекції повинна надаватися гласності. Є категорія громадян, які через ті чи інші причини, соромляться подзвонити за телефоном на гарячу  лінію. Тому ми встановили мобільний телефон, на який можна буде скинути смс-повідомлення. Кожне таке повідомлення буде дублюватися на мій комп’ютер для контролю за його реагуванням – розповів начальник обласної ДАІ Віктор Пак.

Нагадав міліціонер і про телефон довіри ДАІ. За номером 52-38-85 фахівці вам нададуть необхідні консультації. За словами Віктора Пака, така гаряча телефонна лінія користується популярністю серед тернополян: телефонують за допомогою,  повідомляють про випадки нетактовної поведінки працівників Державтоінспекції на дорозі, про випадки вимагання хабарів тощо. За кожним таким повідомлення проводиться службова перевірка.

Адріана Макаренко