.

Днями працівники УБОЗ Тернопільської області попередили замовне вбивство трьох людей. На щастя, міліціонери вчасно втрутилися у перебіг подій: ретельно спланована та реалізована спецоперація допомогла врятувати людські життя.

.

35-річна тернополянка, мати чотирьох дітей, настільки приревнувала колишнього чоловіка до його нової дружини, що вирішила звести зі світу не тільки його, але й його нову дружину та її батька. Розлючена жінка була готова заплатити найманому вбивці по вісім тисяч гривень за кожну жертву.

Непорозуміння у сім’ї виникло декілька років тому. Чоловік розлучився із жінкою. Вона змушена була самотужки виховувати дітей. Ревнощі до суперниці розгорялися з кожним днем. Росла неприязнь до колишнього чоловіка та його нового тестя, який підтримував нову сім’ю. Ненависть підсилювала уява жінки, де перемішалися реальні та надумані події.

Молодиця вирішила діяти за правилами кримінального жанру. Ще у березні у неї виник намір зжити зі світу усіх трьох «винуватців» її бід. Зробити це самотужки вона не наважилася, тому через свого знайомого, раніше неодноразово судимого жителя райцентру, підшукувала надійного виконавця для здійснення чорного задуму. За якийсь час найманець знайшовся.

За словами начальника УБОЗ УМВС України в Тернопільській області Григорія Полковнікова, ревнива жінка зустрілася із чоловіком, який погодився реалізувати замовне вбивство. Тернополянка залишилася задоволеною підшуканою кандидатурою і забажала, щоб на житловий будинок суперниці було вчинено напад. Крім того, замовниця поставила умову: в погоні за наживою злочинці повинні першою вбити господиню будинку. Вона показала, де саме та мешкає, дала найманому вбивці фотографію, навіть план склала з детальною інструкцією як саме діяти у будинку. За виконання незвичного замовлення заплатила завдаток – 2,5 тисячі гривень.

Про планування замовних убивств стало відомо працівникам обласного УБОЗу. Коли міліціонери розповіли родині, що їхньому життю загрожує небезпека, ті навіть не одразу й повірили, але згодом переконалися у правдивості слів оперативників. «Замовлена» жінка погодилася розіграти сцену із власною смертю, також було зроблено імітацію розбійного нападу на будинок. Фотокартки, які мали переконати суперницю у тому, що жертва мертва, того ж дня передали замовниці. Вона, побачивши фотосвідчення, віддала решту обіцяних грошей за виконання першого вбивства, а принесені фотокартки порвала на шматки. Оперативники затримали замовницю під час передачі другої частини грошей.

За фактом організації вбивства слідчими обласного управління міліції порушено кримінальну справу за пунктом 11 частини 2 статті 115 (Умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років, або довічного позбавленням волі. Замовницю злочину заарештовано. Триває розслідування, – повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВСУ в області.