Таке припущення роблять автори листа від понад 1,5 тисячі мешканців тернопільського масиву “Дружба”. Цей лист надруковано на першій сторінці  обласна газета “Свобода”, видання якої фінансується з обласного бюджету.

Зокрема, в статті журналіста Богдана Новосядлого йдеться, що третю лікарню, яка забезпечена відповідною апаратурою, де створені належні умови лікування, є унікальна хірургічна школа, яка за  досвідом і знаннями у деяких випадках перевершує університетську професуру, планують зруйнувати, лікарів скоротити, і найстрашніше – усе це надбання, яке свого часу профінансовано з державного бюджету, нині хочуть передати у приватні руки.

В офіційному зверненні громади на адресу перших керівників області та міста йдеться про те, що „це буде приватна фірма, наближена до екс-міністра охорони здоров’я Василя Князевича”. А на громадських слуханнях мова йшла і про те, що на цей ласий кусок медичної власності претендує і нинішній ректор медуніверситету Леонід Ковальчук, якому громада ще не забула перетворення в університетську лікарню геронтологічного відділення міської лікарні №1, котре „стало приватною власністю і не принесло жодної користі для громади”.