За право виступити на “Файному місті” боротимуться музиканти з Києва та Умані

16/05/2018 0
Розмір тексту:

Фінал одного із найбільших конкурсів у Західній Україні серед молодих гуртів «Koza Music Battle» відбудеться незабаром у Тернополі.

З березня до травня гурти з різних міст України боролися за грошову винагороду у п’ять тисяч гривень та право виступити на міжнародному фестивалі «Файне місто-2018». За рішенням експертного журі у фінал вийшли дві команди: «Homgo» із Києва та «Our Atlaantic» з Умані. У другій битві півфіналу 10 травня уманці особливо вразили суддів.

– Я дуже багато судив різних музичних конкурсів в різних музичних жанрах, – сказав музикант Макс Барна, запрошений суддя, журналіст. – І сьогодні я вперше в житті потрапив на дуже хороший концерт, коли кожна команда була максимально крута.

Переможці півфіналу «Our Atlaantic» ретельно готувалися до виступу. Вокаліст гурту Віктор Байда зазначив, хлопці багато працювали, щоб краще зігратися. Проте найбільше допомогла публіка.

– Напевне, це найперший наш такий концерт, з такою віддачею саме від глядачів, слухачів, – поділився враженнями Віктор Байда. – Це неймовірно. Коли відчуваєш енергетику публіки, то вона підтримує тебе і знову хочеться грати. Якби не публіка, то не було б нічого.

Фінал шостого сезону-битви між молодим музикантами відбудеться 24 травня у тернопільському барі «Коза» о 20.00. Організатори повідомили, що окрім двох фіналістів запросили і третій гурт, аби зробити програму вечора більш насиченою. А враховуючи прогрес виконавців під час конкурсу, можна очікувати від вирішальної битви сюрпризів.

– У фіналі хоч і буде тільки два гурти, але за два тижні вони підготують ще якісь візуальні рішення, будуть працювати зі спецефектами, відеорядами, щоб зробити свій виступ ще цікавішим, – зазначив Ростислав Качмарський, засновник конкурсу «Koza Music Battle».

Ольга Трач

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...