Прокуратурою Тернопільського району розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ПАТ “Ангелівка”. Йдеться про товариство, власниками якого, імовірно, є родичі в.о. голови Тернопільської ОДА, а засновником – сам Іван Крисак.

Ще у 90-х сімейство Крисаків привласнили та впродож кількох років використовують майно та землі, що належать працівникам колишнього радгоспу “Ангелівка”. За приблизними підрахунками, таке господарювання могло вартувати громаді Ангелівки збитків у розмірі майже півтора мільйона доларів США.

Жителі села давно шукають справедливості у “високих” провладних кабінетах та просять захисту від свавілля високопосадовця.

Дати оцінку та розслідувати порушення антикорупційного законодавства, вчинені в. о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іваном Крисаком, закликав 23 грудня 2014 року правоохоронців, генерального прокурора, СБУ і народний депутат Сергій Каплін. За фактами порушень, наведеними у його депутатському зверненні, прокуратура й розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.363 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено здійснювати СВ
Тернопільського РВ УМВСУ в області.

фото(1)1234