Тернополяни, які їдуть власними автомобілями до Львова, змушені об’їжджати ділянку траси від Золочева до Львова через Олесько та Красне. Дорога ще із зими вкрита глибокими ямами, траншеями.

Швидше подолати кількадесят зайвих кілометів, аніж товктися знищеним дорожнім полотном, кажуть тернопільські водії, котрим доводиться їхати львівською трасою. Про це пише газета «20 хвилин».

– Днями їхав до Львова своїм авто, – розповідає тернополянин Андрій Нервезький. – До Золочева дорога ще більш-менш, так як і всі наші дороги. А от за Золочів краще взагалі не пхатися.

Щоправда, траса, як зауважив чоловік, зовсім не порожня. Рейсові автобуси їдуть саме нею, не змінюючи свого маршруту. Однак їхній час у дорозі збільшується.

– Їхав близько тижня тому рейсовим автобусом у Львів, – розповідає тернополянин Назар Ваврух. – Пожалів, що не пішов на поїзд. На ямах так гупає, що, здається, зуби повилітають. Але автобус мусить їхати тудою, бо ж є ще пасажири, які сідають дорогою від Золочева до Львова у різних населених пунктах. Добре ілюструють стан цієї дороги потріскані покришки від вантажних фур на узбіччі. Поки доїхав до Львова, налічив їх кількадесят. А фура ж – не легківка. Водіям дуже важко самотужки замінити таке велетенське колесо на багатотонному авто.

Невдовзі, як запевняють у львівському облавтодорі, дорожнє покриття на трасі від Львова до Тернополя капітально відремонтують або ж замінять повністю.

– Служба автомобільних доріг у Львівській області під керівництвом «Укравтодору» уже почала розробляти техніко-економічне обгрунтування на будівництво ділянки дороги Тернопіль-Львів, – повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Утім, коли саме почнуть роботи, львівські дорожники поки сказати не можуть. Пояснюють лише, що закінчити усі ремонти та будівництва мають до проведення «Євро-2012».