Велопробіг організували у Збаражі. На двоколісний транспорт пересіли люди різного віку. Таку акцію приурочили Дню захисника України.

Велосипедний транспорт Збаражі набуває популярності, – каже міський голова Роман Полікровський. Тут регулярно організовують велопробіги до свят.

«Учора в Україні був справді святковий день, адже мали букет визначних дат, близьких серцю кожного українця: День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та День Божої Покрови! Задля побудови процвітаючої країни, потрібно будувати здорове суспільство, здорове духовно та тілесно, з християнськими цінностями та національним самоусвідомленням! Саме задля того, щороку, відзначаючи ці пам’ятні дати ми у Збаражі організовуємо велопробіг, який об’єднує усіх велоактивістів, а також слухали патріотичних та жартівливих пісень у виконані талановитих вихованців “Будинку школяра”. Щиро дякую усім, хто долучився до організації та кожному учаснику, який доєднався до велопробігу та команді Збаразького ПЛАСТу!».

Додамо, у Збаражі популяризують щоденне користування двоколісним транспортом. Деякі школярі на велосипедах приїжджають до школи, а окремі місцеві чиновники таким чином добираються на роботу.

Софія Романська