З сусіднього обласного центру у березні розпочала регулярні польоти одна з найбільших авіакомпаній світу Turkish Airlines. Комфортабельні літаки доставляють посажирів до Стамбулу, звідки можна пересісти на сотні рейсів у будь-який куточок світу.

кіоски в ТернополіЦіни для туристів доволі помірні. Акційні квитки до Туреччини і назад обійдуться у 100 доларів США. Для тернополян це значно дешевше, ніж добиратися до Києва.

Поки у Івано-Франківську розвивають авіацію, тернопілське летовище заростає бур’янами. Сюди не зміг сісти навіть літак з президентом України. Злітну смугу використовують для автомобільних перегонів та раз на рік проводять музичний фестиваль. З обіцянок обласних та міських чиновників відродити повітряну гавань Тернопільщини не сміявся хіба лінивий.

Та є в Тернополі власні досягнення, якими можна “вразити” гостей міста. Після обрання на повторний термін міський голова Сергій Надал вирішив швиденько кіоски в Тернополізаставити вулиці кіосками. Нові будки з продуктами ростуть, як гриби після дощу. Скоро у центрі та на зупинках громадського транспорту не буде де ступити. Найбрутальнішу халабуду, з благословення влади, розмістити на Театральному майдані. Вартість оренди, яку сплачує підприємець у казну – менше 100 гривень на місяць.

Повальна кіоскізація та хаотична забудова перетворює місто на ще глибшу провінцію. Навіщо нам якісь Turkish Airlines, коли в кіоску є свіжа шаурма або хот-дог?

Фото з сторінки Микола Василечко