Команда волонтерів з Чорткова вирушила на Східну Україну. Окрім благодійної допомоги, вони везуть концерти для бійців ООС, а також вихованців дитячих будинків.

До чортківських волонтерів долучилися хмельничани. Волонтерська група запланувала ряд зустрічей з бійцями ООС та вихованцями дитячих будинків з прифронтової зони, – повідомив чортків’янин Олег Кушнір.

«Наша команда складається з семи осіб. Ми з побратимами знову вирушили на Східну Україну. Відвідаємо наших захисників та кілька дитячих будинків прифронтової зони. Крім благодійної допомоги, веземо концерти, тренінги. Упродовж нашої поїздки відвідаємо Золоте та інші гарячі точки. Будемо мати тренінги для дітей, які в інтернатах та будинках соціальної реабілітації м. Попасна та м. Торецьк. Для них будуть викладати особливі люди: Сергій “Сєня” Присяжний – фронтмен гурту Мотор’рола; Костянтин Петрушевський –  кращий радіоведучий України 2005-2007 років, популярний телевізійний ведучий».

Додамо, чортківські волонтери регулярно допомагають бійцям ООС, а також співпрацюють з дитячими будинками прифронтової зони.

Софія Романська