Антитерористичні навчання розпочалися на Тернопільщині. Проводять їх правоохоронці, військові із залученням спецтехніки.

Військові відпрацьовують алгоритм протидії диверсантам. Під час навчань ймовірне обмеження руху транспорту, – повідомив прес-офіцер Юрій Кульпа. Силовики перевірятимуть документи, що посвідчують особу, особисті речі та автомобілі.

«Визначений особовий склад окремої артилерійської бригади оперативного командування «ЗАХІД» несе службу у посиленому режимі. В разі «нападу» на військову частину відпрацьовано алгоритм протидії, щоб диверсанти не мали змоги вчинити жодних дій, як на землі так і в повітрі. Також під час навчань у місті можливе тимчасове впровадження особливого режиму, а це обмеження або заборона руху автотранспорту і пішоходів».

Планові антитерористичні навчання триватимуть 29 – 31 жовтня. Військові дії заплановані на кількох локаціях області. Відпрацювання навчальних завдань відбуватиметься в умовах, наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. Відтак жителів краю просять із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на вимоги правоохоронців.   

Софія Романська