За попередніми даними підрахунку голосів, який веде Центральна виборча комісія, партія “Наша Україна” не продоходить до майбутнього парламенту. Її здобуток більш ніж скромний – 150 000 голосів, що становить близько 1%.

Ці голоси патріотичного виборця, при потраплянні до заліку якоїсь з прохідних опозиційних сил, дозволили би провести 3-4 додаткових народних депутатів до парламенту. Тепер їхні місця займуть, у тому числі, регіонали та комуністи.

Крім “успішного” відбирання голосів у об’єднаної опозиції та ВО “Свобода” Віктор Ющенко може гордитися ще однією перемогою: його партія на Тернопільщині показала найкращий результат по країні – більше, ніж 3,5%. Його важкою працею та фінансами забезпечили: кум Ющенка Олексій Івченко на прізвисько Льоша-Мерседес та тепер уже екс-нардепи Ярослав Джоджик та Андрій Давиденко.

Від партій КУН, НУ та УНП, що входили до блоку Віктора Андрійовича, у нашій області балотувалися чимало кандидатів. Деколи їх було аж по два на окрузі. Незабаром ми проаналізуємо те, як поводилися і що отримали пасажири цього політичного Титаніка.

У загальнонаціональному рейтингу сила колишнього президента і колишнього вихованця ТНЕУ поки що поступається у боротьбі за 7-ме місце партії іншого харизматичного політика – Олега Ляшка.

Статті на тему:

Хто вони – сучасні тернопільські хруні?