Екс-президент Віктор Ющенко вважає, що до Верховної Ради нового скликання потрапить партія націонал-демократичного спрямування і що вона буде альтернативою Партії регіонів і Батьківщині. Ці політичні сили він називає “валянками із однієї пари”.

Лідер Нашої України підтвердив, що веде переговори із кількома націонал-демократичними партіями і громадськими організаціями.

“Останніми місяцями я займався перемовинами з демократичними силами, у яких в основі лежить національна політика, про консолідацію зусиль для формування політичного і виборчого проекту”, – сказав Віктор Ющенко на прес-конференції.

Віктор Ющенко також заявив, що вважає Партію регіонів і опозиційну Батьківщину “валянками однієї пари”.

Нещодавно один із лідерів об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявив, що після приєднання до Батьківщини Громадянської позиції Анатолія Гриценка в Україні увійде у завершальну стадію створення двополярної партійної системи, у якій протистоятимуть чинна влада і Партія регіонів та об’єднана опозиція.

Віктор Ющенко з цим не погодився.

”Я не бачу біполярності, коли одна політична сила підписує московську газову угоду, а друга сила підписує Харківську угоду – це дві угоди, які мають антиукраїнський зміст. Я стверджую, що ці політичні сили полярні, як валянки із однієї пари”, – сказав екс-президент.

Віктор Ющенко також нагадав, що законопроект Про державну мовну політику був ухвалений у першому читанні парламентом не без участі представників опозиції.

Коментуючи зміст своїх зустрічей із президентом Віктором Януковичем, Віктор Ющенко запевнив, що у розмовах він критикує політичний курс, що його проводить чинна влада.

“Коли я зустрічаюся із президентом, у мене одна ціль – Україна має змінити політичний курс”, – заявив екс-президент, додавши, що цей курс призвів до зростання рівня протестних настроїв у суспільстві до 55%.

“Такого рівня не було навіть у 2004 році”, – вважає екс-президент.

Згідно із соціологічними дослідженнями фонду Демократичні ініціативи та центру Разумкова, партія Ющенка Наша Україна не має шансів пройти до парламенту. Рівень її підтримки становить на сьогодні менше одного відсотка.