Екс-президенту Віктору Ющенку запропонують балотуватися по одному з мажоритарних округів. За словами голови виконкому партії (і її фінансиста), екс-глави «Укрспецекспорту» Сергія Бондарчука, політрада «НУ» прийняла рішення, що всі чиновники 2005-2010 років повинні пройти «народну люстрацію» через округу.


.

Деякі політологи вже припустили, що це відгомін боротьби між екс-головою СБУ Валентином Наливайченком та Віктором Ющенком за контроль над партією (у якій нібито перемагає Наливайченко).
Але, по-перше, Наливайченка озвучений Бондарчуком принцип теж стосується. А по-друге, у списку «Нашої України» немає жодних шансів пройти 4%-ний бар’єр незалежно від того, хто його очолить.
А тому єдина для лідерів цієї політсили можливість потрапити до Ради – йти по мажоритарних округах. Що вони і зроблять, прикрившись красивим піар-гаслом «народної люстрації», повідомляє Сегодня.
По якому округу піде Ющенко? Як сказало джерело в «НУ», це буде один з трьох округів у Львівській області – з центрами у Яворові, Пустомитах або Стрию: у першому турі президентських виборів 2010 року Віктор Андрійович був там лідером, набравши 35-38% голосів.
Раніше ми розповідали, що оточення Віктора Ющенка приглядається до Бучацького виборчого округу. Зокрема, з ініціативи третього президента Украіни в селі Рукомиш Бучацького району планується збудувати патріотично-духовний центр.