Вихованець ДЮСШ з греко-римської боротьби Максим Радик переміг у Міжнародному турнірі «Надія-2019» в місті Костополі. Змагання проходили цими вихідними. Участь брало 170 спортсменів з різних областей України та із-за кордону.

На змагання приїхали команди спортсменів із Білорусі, Польщі, Литви. Вихованець спортивної школи з Тернополя – серед призерів. «Вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» м. Тернополя  Радик Максим (Великоберезовицька ЗОШ, 7-А клас) показав кращі результати серед молодших юнаків 2004 – 2005 року народження. Вагова категорія 48 кг. Вітаємо батьків спортсмена та тренерський склад: Мельник В.І., Мончак М.М.», – повідомляє Федерація з греко-римської боротьби міста Тернополя.

До слова, Максим Радик займає призове місце не вперше. На Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, присвяченому пам’яті загиблих воїнів АТО та ООС, тернопільський спортсмен Максим Радик здобув срібло. У турнірі брало участь близько 500 спортсменів, віком від 9 до 16 років. Крім атлетів з усіх областей України, брали участь команди з Білорусі, Молдови, Литви та Естонії.

Софія Романська