Високий рівень спортивної майстерності показали на всеукраїнських змаганнях з плавання двоє юних вихованців Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Діана Протоковська та Сергій Лисобей.

За високі досягнення, під час чергового засідання виконавчого комітету, спортсменам вручили подяки та грошові сертифікати.

Начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть розповів, що дванадцятирічна Діана Протоковська на зимовому Чемпіонаті України з плавання серед юніорів 2006-2007 років народження, який проходив у Львові здобула 2 золоті медалі: на дистанції 100 метрів на спині та 50 метрів на спині, а у запливі на дистанції 200 метрів на спині стала другою. Дівчинка є кандидатом в майстри спорту України з плавання.

Шістнадцятирічний Сергій Лисобей виграв золоту медаль на дистанції 50 метрів на спині на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юніорів та молоді, який проходив у місті Дніпро. Він також зайняв друге місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Під час участі у цих змаганнях хлопець виконав норматив майстра спорту України.

Тренують плавців Світлана Мазур та Катерина Антонишин.