Майстер-клас з декорування великодніх пряників організували у Тернопільському благодійному фонді «Карітас». Хлопці та дівчата навчалися кулінарії від досвідчених майстринь Марії Козак та Алли Юрків.

Організували майстер-клас у рамках проекту «Соціально-педагогічна робота з молоддю», – каже керівник благодійного фонду «Карітас» о. Андрій Марчук. Завдяки проекту вдається згуртовувати чимало молодих людей у Тернополі.

«Кухня – це місце домашнього тепла і затишку. І саме таку атмосферу створили для підлітків із проекту «Соціально-педагогічна робота із молоддю» Марія Козак і Алла Юрків, провівши майстер-клас із декорування Великодніх пряників. Дівчата надзвичайно легко знайшли спільну мову із нашими підлітками, змогли швидко навчити їх основних азів декорування і робота закипіла. Робота йшла легко, час пролетів миттєво і в результаті – ми отримали красиві та смачні пряники. Така діяльність зближує дітей та працівників, знімає напругу та дарує відчуття сімейного затишку на такій рідній уже для нас кухні».

Софія Романська