Керівник  «Фронту Змін»  заявляє, що влада продовжує розшматовувати Україну.

 «Те, що глава держави привітав із Різдвом Христовим лише православних, можна розцінити як чергову спробу розколоти країну за конфесійною ознакою. Як ляпас мільйонам всіх інших християн – громадян України, які святкують прихід Спасителя у світ за Юліанським календарем. Які також утримують цю владу своїми податками і, до речі, моляться за неї», – повідомила прес-служба Яценюка.

Політик нагадав, що традиційно всі президенти України, поважаючи усіх вірян держави, в Різдвяні світа відвідували храми усіх основних конфесій країни. Проте нинішній глава держави, перебуваючи на Західній Україні, де переважає греко-католицьке населення, не тільки не відвідав греко-католицький храм, а й навіть не привітав вірян цієї Церкви зі святом.

Лідер «Фронту Змін» вважає, що безперестанні спроби нинішньої влади поставити одну Церкву над всіма іншими, – не тільки антиконституційна, а й абсолютно згубна політика. «Жодна з Церков України не об’єднує більш ніж третину вірян, і кожна з них є меншиною в якомусь із регіонів. Якщо нинішнє керівництво країни збирається в цій країні жити, воно має негайно усвідомити, наскільки самовбивчим може бути налаштовування одних вірян проти інших», – вважає Арсеній Яценюк.

Він нагадав, що Україна дуже непросто йшла до подолання ворожнечі у відносинах між християнами: «Саме нашій країні на зламі 1980-1990-х років пророкували наймасштабніше в Європі зіткнення на релігійному ґрунті. Єдино можливим і морально виправданим в українській ситуації стало рішення про рівне ставлення до всіх Церков і релігійних організацій, які мають давні традиції служіння нашому народові, про вияв кожній з них глибокої і правдивої поваги. Будь-які ревізії цього рішення є злочинними і антидержавними, оскільки розпалюють ворожнечу в країні й руйнують у ній громадянський мир».

Яценюк вважає, що Президент повинен вибачитися перед усіма, кого він скривдив напередодні й під час святкування Різдва Христового.