У вівторок в ПК “Березіль” відбулася анонсована ZZ зустріч лідера всія фронтовиків України Арсенія Яценюка з громадськістю. На неї прийшло близько 800 глядачів. Переважну більшість склали активісти партії юні віком і гарячі серцем, які прагнуть потрапити під прапором Арсенія Петровича до своїх сільських та районних рад. Задля цього вони покинули копання бараболі і з’їхалися з найвіддаленіших куточків області.

Зібрання намагалися зробити в американських традиціях : величезний плакат на всю сцену (20 на 12 метрів), журнальний столик посередині, чільні партійці на стільчиках обабіч лідера. Виступ гостя нічим новим не відзначався: риторичні перепитування, добре поставлена дикція, надрив у голосі. Пан Яценюк намагався виглядати сильним і навіть страшним. Особливо насмішила його обіцянка познаходити майбутніх депутатів-зрадників “Фронту змін” “особисто їм показати”. При цьому виступаючий грозився кулаком, а публіка тішилася.

На зустрічі “засвітили” кандидатів, які балотуватимуться у списку “ФЗ” до міської ради. Серед них директор тролейбусного депо Андрій Мастюх, директор водоканалу Володимир Кузьма, підприємець Олег Макогін. За чутками на непогане прохідне місце потрапить чоловік місцевої лідерки ФЗ – Петро Гринчишин.

Як і обіцяла ZZ Арсеній Петрович пообіцяв взяти зі своїх кандидатів у депутати грізну обіцянку-цяцянку. Детальніше тут: http://zz.te.ua/?p=816