Триразовий нардеп від Тернопільщини цього року серйозно здав позиції. Його усунули від управління партією УНП власні побратими, а рівень впливу на процеси в міста і області невпино знижується. Не допомагають хвалебні рекламні статті, які бізнесмен і політик стабільно розміщує в ЗМІ та інформаційна підтримка його власного телеканалу ТВ4.

Джоджик, РухВиправити ситуацію покликаний інформаційний проект. Як розповіли нам львівські колеги, кілька місяців тому у столиці Галичини проводили рекрутинг команди для створення нового Інтернет-сайту. Розповідали, що на нього виділено серйозні кошти загадковим тернопільським бізнесменом. Пізніше знайшлася відгадка – спонсором проекту виявився власник пивоварні “Опілля” та готелю “Галичина” Ярослав Джоджик.

На створення, дизайн та просування сайту витратили десятки тисяч гривень. Від фінансових та творчих потуг народився ще один тернопільський сайт під назвою “Сім днів”. Над ним трудяться кілька відомих авторів у Львові, а “штаб” базується в Тернополі. Серед місцевих авторів називають кількох журналістів газети “Вільне життя” та інших. Статті, які публікує Інтернет-сайт пана Джоджика мало стосуються Тернополя, більше загально-українських та світових подій.

Про нові політичні симпатії екс-нердепа яскраво свідчить той факт, що саме на цьому сайті відбудеться інтернет-трансляція інтерв’ю опального політика Юрія Луценка.

Бажаємо колегам з “7 днів” успішної роботи та гострого пера.