Указом президента України призначено нового голову Теребовлянського району. Попередній керівник – Юрій Дзюбан був звільнений півтора місяці тому в результаті “касетного скандалу”.

.

Сьогодні на сайті президента з’явилося розпорядження про призначення С. Бігуляка головою Теребовлянської районної державної адміністрації Тернопільської області:

Призначити БІГУЛЯКА Степана Пилиповича головою Теребовлянської районної державної адміністрації Тернопільської області, наказав Президент України Віктор Янукович

Про особу нового керівника відомо не надто багато. Прийшов на посаду пан Бігуляк з Чемеровецького району Хмельницької області. Саме там свого часу покерував Валентин Хоптян.

До призначення в Теребовлю новоспечений голова району числився виконавчим директором “Аграрної комапанії 2004” в селі Івахнівці, на Хмельниччині. Там Степан Пилипович депутатствував в сільраді і місцевому виконкомі. До речі, село Івахнівці має лише близько сотні виборців. А ще в Інтернеті пишуть про Бігуляка Степана Пилиповича, який керував селянською спілкою “Летячівська” в Заліщицькому районі. Або наш герой трудився на два “колгоспи”, або має повного однофамільця.

Народився новий намісник Януковича на Теребовлянщині 9-го січня 1970 року.

Стаття на тему:

Голова Теребовлянської РДА дочекався свого звільнення