Які “сюрпризи” очікують абітурієнтів Тернопільщини

11/06/2018 0
Розмір тексту:

12 липня стартує вступна кампанія у вищих навчальних закладах України. Документи прийматимуть до 20 липня. При складанні іспитів чи співбесід прийом заяв завершиться 26 липня. Абітурієнти зможуть подати до семи заяв не більше ніж чотирьох спеціальностей.

Цього року виші прийматимуть сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018-го років. Це стосується усіх предметів, окрім іноземних мов.  Конкурсні предмети визначатиме навчальний заклад.

«Абітурієнтам варто пам’ятати, що зменшено кількість заяв, які можна подати у виші. У цьому році можна буде подати сім заяв на чотири напрямки підготовки. Заяви подаватимуться винятково в електронному вигляді. Буде можливість створити власний кабінет для вступної кампанії. Також важливо завчасно визначитися з тим чи іншим вишем. Бо як показує досвід, випускники шкіл до останнього вагаються, куди вступати. Вищі навчальні заклади Тернополя готуються до старту вступної кампанії», – каже заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Нагадаємо, для вступну на медичні спеціальності необхідно набрати на ЗНО від 150 балів. Формування рейтингових списків в усіх університетах України завершиться не пізніше першого серпня.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...