За кошти громадського бюджету у Тернополі реалізують сім великих проектів і чотирнадцять малих.

Про це повідомила на брифінгу голова Номінаційного комітету Тернопільської міської ради Галина Гевко.

Завершити роботи повинні до кінця наступного року.

«Загалом громадський бюджет-2020 становить 14 млн 94 тисяч грн. За ці кошти буде реалізовуватися наступного року 21 проект: сім великих, 14 малих. На великі проекти передбачено 9 млн. 860 тис. грн., на малі проекти 4 млн., 228 тис. грн. Відповідно, на один великий проект буде виділено понад мільйон гривень», – зазначає Галина Гевко. Серед великих проектів найбільше голосів отримали – «Шкільний дворик імені святої Ядвіги»; «Благоустрій ділянки території ТЗОШ №18 в м. Тернополі»; «Комплексне Трансфер- містечко»; «Благоустрій ділянки біля головного входу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка»; «Будівництво мультифункціонального спортивного майданчика на території Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети».

Більшість проектів, які фінансуватимуть з громадського бюджету у 2020-му році, спрямовані на покращення інфраструктури міста. Цього року у голосуванні брали участь не лише тернополяни, а й жителі сіл, які належать до Тернопільської ОТГ.

На розгляд до Номінаційного комітету було подано 91 проект. Втім, для участі у голосуванні відібрали близько 70, за результатами голосування виграв 21 проект.

Софія Романська