Нещодавно наш інформаційний портал провів опитування серед читачів і поцікавився у вас, якому виду хмільного напою ви віддаєте перевагу. Настав час підбити підсумки і сказати, яке пиво, на думку тернополян, найкраще.

Відразу зауважимо, що свої відповіді дали рекордні 3415 читачів! Такого ажіотажу в опитуваннях “За Збручем” ще не було. Без зайвих передмов оголошуємо, що переможцем голосування з великим відривом від переслідувачів стало місцеве пиво “Микулинецьке” . Його продобала майже третина опитаних, 31% і подали на підтвердження 1075 голосів.

Ненависники пива також не дрімали. Очевидно варіант відповіді “не вживаю цю гидоту” вподобали чимало представниць чарівної статі, а також фанати квасу та інших альтернативних напоїв. А це теж немаленька армія – 22%  та 754 голоси.

Лише третє місце здобуло суто тернопільське пиво “Опілля” – також 22% та 747 голосів фанатів напою з берегів ставу.

Від трійки лідерів значно відстали пивні бренди з інших міст. 4-5 місця відвоювали пивовари з сусіднього міста. “Львівське” уподобали 7% або 255 опитаних, а “Першій приватній броварні” віддали свої серця і шлунки 4% або 124 читачі сайту.

Ще 3% та 117 тернополян надають перевагу закордонному продукту імпортованому з Чехії, Німеччини та інших країв.

Зовсім втратили симпатії споживачів з Тернопільщини великі пивні бренди зі столиці. Масована телевізійна реклама і численні парасолі літніх наметів не спокусили опитаних нашим сайтом.

Так, “Оболонь” опинилася на 7-му місці з 3% та 99-ма голосами.

Ще гірші справи у “Чернігівського” якого вважають лідером з обсягів виробництва в Україні – 2% та 79 голосів.

Майже така сама кількість прихильників у “Балтики”2% та 77 опитаних.

Ще 1 % з числа респондентів не перебирає пивом, і любить його всіляким.

І зовсім небагато голосів на свою підтримку зібрали “Рогань” – 20 голосів та “Славутич” – 18 голосів відповідно.