Як ми уже писали Тернопільська ОДА оголосила конкурс з визначення кращого автомобільного перевізника області.

Пропонуємо для ознайомлення його умови:

Конкурс з визначення  кращого автомобільного перевізника області проводиться відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації від 25.11.2010 року № 153 “Про проведення конкурсу з визначення кращого автомобільного перевізника області”.

У конкурсі можуть брати участь претенденти, які відповідають таким вимогам:

1. Суб’єкт господарювання  повинен бути перевізником, який зареєстрований на території Тернопільської області.

2. Транспорт перевізника не скоїв  дорожньо – транспортних пригод та нещасних випадків із тяжкими наслідками з його вини протягом періоду, за який підводяться підсумки на присвоєння звання “Кращий автомобільний перевізник області”.

3. Є сумлінним платником податків до бюджетів усіх рівнів і не має заборгованості з таких платежів, а також з платежів до Пенсійного фонду і з виплати заробітної плати своїм працівникам на перше число місяця, в якому проводиться конкурс.

4. Забезпечує високий технічний рівень та оновлення рухомого складу транспортних засобів.

5. Забезпечує виконання зобов’язань за укладеними договорами на перевезення, в тому числі пільгової категорії громадян,  зростання обсягів перевезень, є добросовісним партнером і не допускає демпінгу на ринку транспортних послуг.

До участі в конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання, які:

1. Визнані судом банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта підприємницької діяльності.

2. Позбавлені ліцензії на право надання послуг на ринку транспортних перевезень;

3. Подали для участі в конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять неправдиву інформацію.

Для участі в конкурсі претендент подає до оргкомітету такі документи:

1. Заяву на участь у конкурсі.

2. Копії реєстраційних документів, ліцензії.

3. Анкету на участь в конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 24 грудня 2010 року включно до 16.00 год. за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського,8, каб.540. Головне управління розвитку інфраструктури Тернопільської облдержадміністрації.

За консультаціями, довідками та зразками документів для участі в конкурсі    звертатися  за телефонами: 52-15-79, 52-45-90, або за адресою: м.Тернопіль, вул.Галицька,38, каб.540. ДП “Тернопільавтотранссервіс”.

Організаційний внесок для участі в конкурсі складає 400 грн.

Реквізити для перерахування коштів ДП “Тернопільавтотранссервіс”: код 03118736, філія АТ “Укрексімбанк”, р/р 26007000116752, МФО 338879.

Нагородження переможців відбудеться 24 січня 2011 року на урочистому зібранні всіх учасників конкурсу.

В офіційній урочистій обстановці переможцю конкурсу та учасникам, які зайняли 2 і 3 місця вручаються дипломи Лауреата “Кращий автомобільний перевізник області” та цінні подарунки, а всім іншим учасникам – дипломи учасника конкурсу “Кращий автомобільний перевізник області”, пише сайт ОДА.