З 15-го жовтня в обласному центрі офіційно розпочинається опалювальний період. Високі тарифи зумовлюватимуть величезні суми у рахунках за комунальні послуги. Тернополяни з невеликими але офіційними доходами можуть претендувати на субсидії. Заяву радять написати до кінця жовтня, оскільки субсидію призначають з місяця звернення.

Враховуючи нові умови призначення субсидій, кількість тих, хто може ними скористатися суттєво поменшала. Однак при відмові на загальних підставах, радять не опускати рук, а звертатися на комісію.

«Міський голова дав вказівку максимально призначати субсидії, відтак ми нараховували у кожному випадку, коли дозволяли умови програми субсидій. Якщо у заявника житло, що перевищувало норму чи член родини перебував за кордоном більше 60-ти днів, або ж є особи, що не мають офіційних доходів, то субсидія поки що не може бути нарахована», – каже начальник управління соціальної політики Тернопільської міської ради Володимир Сулима.

У Тернополі на комісію з призначення субсидій звернулося понад дві з половиною тисячі сімей, щодо 1700 звернень було прийнято позитивні рішення.

Нагадаємо, депутати Тернопільської міської ради підготували звернення до Уряду з приводу розширення повноважень у призначенні субсидій. Якщо урядовці дослухаються до вимог, то значно більше тернополян зможе користуватися субсидіями.

Софія Романська