Громадський рух «Народний контроль» створений для того, щоб повернути народу реальну владу.

Володимир БліхарПро це в коментарі для новинного порталу «За Збручем» заявив активіст «Народного контролю» Володимир Бліхар.

«Корупція, безлад, беззаконня – це наслідок відсутності контролю народу за представниками усіх гілок влади. Наше головне завдання полягає у тому, щоб повернути українцям можливість контролювати владу», – переконаний активіст «Народного контролю».

«У радянські часи вибивали рису українців тримати під контролем владу, бо владу контролює лише вільний народ. У часи вже незалежної України нам насаджували стереотип, що український народ не готовий контролювати владу. Революція Гідності вщент розбила це хибне твердження, показала, що українці дозріли не лише контролювати владу, але й змінювати її за власним бажанням – тобто здійснювати пряме народовладдя», – вважає громадський активіст.

«Місія громадського руху «Народний контроль» – сформувати нову систему державного устрою, при якому державні органи влади весь час перебували б під прямим контролем громади, служили простим людям, а не керівництву», – підкреслив Володимир Бліхар.

Тому, коли мене запитують, що таке «Народний контроль», я чітко відповідаю: це революція знизу, це злам діючої олігархічної системи. Ми змушуємо владу служити народу, відразу виконувати волю народу без нових «Майданів». Це – справжнє громадянське суспільство, до якого ми прагнемо.