Неординарна подія цими днями відбулась у житті колективу «Креатор-Буд». Працівники компанії висаджували у парку Національного відродження унікальні дерева – платани, аналогів яким у Тернополі – немає. Ні холод, ні квітнева заметіль «креаторівцям» – не завада, до доброї справи приступали з добрим настроєм та колективним духом.

Давні греки та перси вважали платан найкрасивішим деревом Сходу. Під його кроною давньогрецький філософ Сократ дискутував зі своїми учнями. Саме під цим могутнім деревом протягом багатьох століть підписувались численні доленосні військові та політичні рішення. З давніх давен платан вважають деревом кохання.

Його крона сягає 40-ка метрів, це один з трьох видів дерев на планеті, що наче змія скидає кору.

Ініціативу директора компанії Ігоря Гуди висадити у парку Платанову алею підтримали у колективі  стовідсотково і 30 шестирічних триметрових саджанців з польським корінням за кілька годин прийняли тернопільську прописку.  Бухгалтери, менеджери, постачальники, юристи, будівельники, диспетчери – у кожного з них – особливий день. Вперше у житті доводилось висаджувати дерева, які живуть понад 2 тисячі років. І що найважливіше – робити це – не лише для себе, а для усього міста.

Працівники компанії «Креатор-Буд» переконані, що такі події зріднюють колектив, формують корпоративний дух і, щонайважливіше, дають можливість відчути себе корисними. І, символічно, акція колективу «Креатор-Буд» відбулась напередодні одного з найбільших християнських свят, коли усі наводять лад у своїх душах,  домівках і у рідному місті.

[youtube1]ycY16j5R5lE[/youtube1]