У нашій державі влада звикла робити зі своїх громадян дурних. Чиновники ловко жонглюють термінами, підміняють поняття, викручуються, але ніколи не визнають себе винними. Виявляється, це щедрі батьки, мабуть самі олігархи, збирають гроші на ремонти в класах, підношення вчителям та вихователям. А освітяни ні сном, ні духом не відають, що твориться.

Як передає сайт ІнТБ начальник управління освіти Тернопільської міської ради Олександр Остапчук заявив: “Кошти на потреби шкіл міська влада не збирає. Звинувачення, які поширюються в мережі Інтернет останніми днями, є неправдивими”

За його словами, такі заяви просто підставляють місцеву владу перед виборами. Заперечує головний освітянин міста й заяви про те, що стосунки між учнями залежать від збору коштів у школах. Принижувати дитину за те, що вона здала мало грошей, або не сплатила їх взагалі, в навчальних закладах не можуть, – стверджує він. Після звинувачень місцевої влади у зборі коштів у школах управління освіти провело нараду з директорами освітніх закладів. Усі вони підтвердили, що такою інформацією не володіють! (ред) Збирають кошти та розприділяють їх виключно батьківські комітети.

Було би смішно, якби не було так сумно.