Як не прикро, але живемо в такому суспільстві, де безпечність і довіра – поняття, синонімічні втраті. Щось десь не припильнував, вважай – пропало, пише сайт УМВС

І нарікати доводиться хіба що на власну необережність.
Гуляючи з внуком містом, 52-річна тернополянка вирішила заглянути до крамниці вживаного одягу. Дитячу коляску припаркувала біля входу і зайшла до приміщення. Зі слів жінки, не минуло й десяти хвилин, як повернулася, але у візочку не застала своєї сумочки з грошима та особистими речами. Розчарована повернулася додому, розповіла про те, що сталося, чоловікові, а той звернувся за допомогою до працівників міліції.
Співробітники Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ оперативно відреагували на повідомлення і вже за декілька годин їм вдалося затримати підозрюваного у скоєнні крадіжки. Ним виявився раніше судимий житель обласного центру. 20-річний молодик, до слова, раніше судимий за подібні злочини, натхненний успіхом крадіжки, крутився неподалік тієї ж крамниці, та підшуковував ще одну безпечну жертву. Та плани змінили оперативники, довелося їхати до відділку давати пояснення.
Проти затриманого порушили кримінальну справу.