На виборчій дільниці в тернопільській школі №6 о 8.40 проголосували вже 26 чоловік. Перші виборці пішли голосувати вранці, щоб не стояти потім у чергах.

На дільниці очікують, що багато людей прийде голосувати до обіду, коли закінчаться в церквах богослужіння.

– Я завжди голосую одним із перших. Зранку встаю вигулювати собаку. А тоді одразу переодягаюсь і йду на виборчу дільницю, – розповідає тернополянин Василь. – Дружина і діти спочатку до церкви збираються. А вже потім підуть голосувати.

Чоловік каже, що в їхній сім’ї політичні симпатії розбіглися. Він і жінка голосує за одного кандидата в мери, а їхні діти – за іншого.

– Але ми не сперечалися. То їх право вибору: кого хочуть, за того хай голосують, – каже чоловік.

Пан Василь додає, що підписувати одразу три бюлетені було досить важко. Перед ним декілька людей брали лише один бюлетень і йшли в кабінку для голосування. А члени комісії зупиняли їх і давали ще два бюлетені.

– Треба було ще крім програм кандидатів і правила голосування якісь на стіні почепити, – додає він. – Бо не всі люди знали, скільки бюлетенів мають брати.

А Ірина Грицюк каже, що вже втомилася бачити плакати з обличчями політиків і їхніми обіцянками.

– Добре, що нарешті ті вибори відбудуться, бо останній місяць – це якесь жахіття було. Усюди ті політичні плакати, білборди, брошури… Весь під’їзд тими агітками засмітили нам, – обурюється жінка. – І головне, всі перед виборами згадали за людей і один наперед одного вихвалялися, що вони доброго зробили для нас. А потім за людей знову забудуть. Не вірю, що після виборів нам стане жити краще, пише 20 хвилин.