В Україні зараз одночасно діє опозиція справжня і призначена. Про це заявив народний депутат, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко, перебуваючи у Львові. За словами Кириленка, «одні чомусь всюди отримують повне сприяння, а інші – піддаються переслідуванням». Кого мав на увазі і про яке сприяння йде мова  лідер партії «За Україну» не уточнив. Можливо, Кириленко хотів розповісти про те, чому його перестали запрошувати на телевізійні політичні шоу на провладних каналах. У той же час з певного часу постійними учасниками ток-шоу на «Інтері» стали представники «Свободи» Олег Тягнибок та Ірина Фаріон, а  інший політик – Арсеній Яценюк не сходить з екранів ахметіської “України”.

Кириленко заявив, що нині опозиційних сил є достатньо багато, і вони самі повинні визначити, хто є лідером, а не Партія регіонів має призначити його.

У прес-службі партії стверджують, що у Львівській, Тернопільській та Волинській областях на членів партії «За Україну!” чиниться тиск з вимогою відмовитися від участі у місцевих виборах під страхом звільнення з роботи. Кажуть через такі репресії чільний представник “ЗУ!” в Тернополі і за сумісництвом міський голова Роман Заставний, змарнів, недосипає і перестав розуміти анекдоти. А ще у мера втекла з роботи виборча команда і тому партійні активісти самі змушені малювати виборчі плакати – результат на фото.