Вступна кампанія на низькому старті: які нововведення очікують тернопільських абітурієнтів

01/07/2018 0
Розмір тексту:

Другого липня тернопільські абітурієнти можуть зареєструвати свої електронні кабінети та завантажити до них необхідні документи. Реєстрація електронних кабінетів триватиме до 25-го липня. А от українські виші прийматимуть документи від 12-го до 26-го липня.

Цього року на бюджетну форму навчання можна буде подати сім заяв на чотири спеціальності. Щодо навчання за контрактом, то кількість заяв тут необмежена. Також цього року абітурієнти можуть самостійно вираховувати середній бал атестату та повідомити його вишам.

«Під час цьогорічної вступної кампанії можна виокремити ряд нововведень. До прикладу, для спеціальностей у різних вишах уніфіковано обов’язкові предмети. Також використовуватимуться сертифікати ЗНО за 2016-ий, 2017-ий роки та цьогорічні сертифікати. Зменшено кількість заяв, які можна подати на одну спеціальність – до семи. Замість творчих конкурсів запроваджено творчі заліки, у яких абітурієнти отримуватимуть «зараховано» або «незараховано», – розповів заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Проте абітурієнтів попереджають: російськими провайдерами під час реєстрації скористатися неможливо. Електронні кабінети відразу блокуватимуться.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...